Киев, бул. Вацлава Гавела 10, офис 1
Пн - Пт: 9:00 - 18:00

Подоконник CRYSTALIT

Купить металлопластиковые окна в Киеве Вы можете в компании “EWS”. Лучшие цены! Лучшие производители!

Подоконник CRYSTALIT

Підвіконня Crystalit – європейська якість, український затишок

Ремонт майже завершено, а ви усе ще не визначилися з підвіконнями? Обирайте Crystalit – підвіконня, які вже встигли стати символом європейської якості та надійності!

Практичний аспект

Підвіконня Crystalit міцні та зручні, вони чудово доповнять дизайн сучасного офісу, підкреслять затишок вашого дому. Прямокутний край збільшує корисну площу та виглядає стильно. Такі підвіконня пасуватимуть до інтер’єру у будь-якому стилі. Завдяки німецькому акриловому покриттю Elesgo поверхня підвіконь не вигорає через роки і легко миється. Вона стійка до температур, води та забруднень. А потовщена основа з жорсткого ПВХ забезпечує йому міцність та тривалу експлуатацію.

З турботою про вас

В основі виробництва підвіконь — сучасна технологія BioConcept, що передбачає використання виключно екологічних матеріалів. Жодного свинцю, формальдегіду чи інших шкідливих речовин! Crystalit — підвіконня безпечні та відповідають найсуворішим європейським стандартам. Вони — прекрасний варіант для житлових та офісних приміщень.

Гарантія якості

Crystalit — це найкращі світові традиції виготовлення підвіконь. І підтверджує цей факт гарантія на 10 років, яку для всієї своєї продукції встановила компанія-виробник.

Естетика у кожній деталі!

«Махонь» або «Горіх», «Венге» чи «Бристол», «Палермо», класичний «Білий», «Золотий дуб» — палітра декорів для підвіконь дозволяє кожному обрати найгармонійніший варіант для своєї оселі. А бездоганна глянцева поверхня, якою відрізняється продукція Crystalit, додасть вашому інтер’єру вишуканості та аристократичного блиску!

Підвіконня Crystalit — вибирай найкраще!

Цена на глянцевый подоконник классической формы, с немецкой защитной пленкой ELESGO, стойкий к высоким температурам и УФ-лучам:

  • 150 мм — 253 грн.;
  • 200 мм — 338 грн.;
  • 300 мм — 507 грн.;
  • 400 мм — 675 грн.;
  • 500 мм — 844 грн.;
  • 600 мм — 1013 грн.;
  • Заглушка торцевая — 32 грн.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *